Kapadokya Balayı Paketleri

Kapadokya Balayı Paketleri

İnsanların hayatlarında her zaman hatırlayacağı zamanlardan biri balayıdır. Bu çok kıymetli zaman dilimi özenle dizayn edilmelidir. Balayı çiftlerin sadece özel anlar yaşadığı bir dönem değildir. Aynı zamanda çok değerli vakit geçirebilecekleri deneyimlerle de dolu olmalıdır. Çiftlerin birbirlerini çok daha iyi tanımalarına fırsat verir. Bu zamanı yaşamak için tercih edilen bölge de çok önemlidir. Kapadokya bölgesi içinde barındırdığı onlarca deneyimi, eşsiz otelleri, tarihi ve doğal güzellikleri ve gastronomisi ile balayı çiftlerinin en gözde yerlerindendir. Kapadokya gerçekten balayı döneminde doğru tercihlerle kendinizi fazlaca şımartabileceğiniz bir bölgedir. Birçok çift balayı için bu bölgeyi tercih ettiğinden tesisler de ona göre paketler hazırlamaktadır. Kapadokya balayı paketleri, çiftlerin bu en kıymetli zamanlarını gönül rahatlığıyla geçirebilmeleri için hazırlanmıştır.

Kapadokya balayı paketi
Photo by Everton Vila on Unsplash

Kapadokya’da Balayı İçin En İyi Otel Hangisidir?

Kapadokya’da balayı için en iyi otel kendinizi en iyi hissedeceğiniz oteldir. Bunu sağlayacak olan da otelin imkanları, tecrübesi, çalışan niteliği, konforu ve size sunduğu deneyimleridir. MDC Otel, balayı için en uygun otellerden biridir. Neden?

MDC Hotel, her biri birbirinden farklı güzelliği olan odalara sahiptir. Oteldeki tüm odaların kendine özgü hikayesi vardır. MDC Hotel yapılırken mağara restorasyonları esnasında bölgenin bin yıl önceki sakinlerinin bu mağaralarda bıraktığı izler ve hikayeler kaydedilmiştir. Odaların her birinde aynı zamanda yaşayan bir tarih vardır. Otel tamamıyla bu tarih korunarak inşa edildi ve bununla birlikte ziyaretçilerin konforuna katkı sunacak tüm detaylar özenle düşünüldü. MDC Hotel’in tüm odalarında kategorisi fark etmeksizin jakuzi bulunmaktadır ve ısıtma yerden sağlanmaktadır. MDC Hotel, oda büyüklüğü ve özelliğine göre 3 farklı kategoride oda hizmeti sunmaktadır;

Klasik Oda; 

Ortalama 40 M2 büyüklüğünde olan klasik odalar, çift kişiliktir. 1 çift kişilik yatağı ya da iki tek kişilik yatağı ve geniş bir sediri bulunan klasik odanın ayrıca elektrikli su ısıtıcısı, televizyon, klima, ücretsiz su, terlik, buklet sepeti, güvenlik kasası, telefon, minibar, saç kurutma makinesi ve wifi mevcuttur.

Kapadokya balayı
mdchotel.com
Lüks Suit Oda

Ortalama 70 M2 büyüklüğünde olan lüks süit odalar, 3 kişiliktir. 1 çift kişilik yatağı ve 1 tek kişilik yatağı ya da 3 tek kişilik yatağı bulunmaktadır. Oda içerisinde geniş bir sedirle birlikte ayrı oturma alanı bulunmaktadır. Lüks süit odanın ayrıca elektrikli su ısıtıcısı, televizyon, klima, ücretsiz su, terlik, buklet sepeti, güvenlik kasası, telefon, minibar, saç kurutma makinesi ve wifi mevcuttur.

Kapadokya balayı odası
mdchotel.com
Premium Kral Süit Türk Hamamlı Oda

Ortalama 100 M2 büyüklüğünde olan Premium kral süit Türk hamamlı odalar, maksimum 4 kişiliktir. 1 çift kişilik yatağı ve 2 tek kişilik yatağı ya da 4 tek kişilik yatağı bulunmaktadır. Oda içerisinde geniş bir sedirle birlikte ayrı oturma alanları bulunmaktadır. Oda içerisinde şömine alanı ve yalnızca oda misafirlerine özel Türk hamamı bulunmaktadır. Premium kral süit Türk hamamlı odalarda ayrıca elektrikli su ısıtıcısı, televizyon, klima, ücretsiz su, terlik, buklet sepeti, güvenlik kasası, telefon, minibar, saç kurutma makinesi ve wifi mevcuttur.

Kapadokya balayı oteli
mdchotel.com

Kapadokya Balayı Paketleri

Fırsat Balayı Paketi 
 • 3 Gece 4 gün Jakuzili Lüks Suit Odada konaklama
 • Açık Büfe Kahvaltı
 • Ücretsiz oda süsleme
 • Meyve tabağı ikramı
 • Çift yön havaalanı transferi (Kayseri ya da Nevşehir)
 • 2 gün bölge turu (Rehberlik hizmeti + Öğle yemeği + Araç + Müze girişleri Dahil, öğle yemeğinde alınan içecekler hariç)
 • 1 Saat rehber eşliğinde ATV turu
Her Şey Dahil Balayı Paketi
 • 3 Gece 4 gün Premium Kral Suit Odada konaklama
 • Açık Büfe Kahvaltı
 • Ücretsiz oda süsleme
 • Meyve tabağı ikramı
 • Çift yön havaalanı transferi (Kayseri ya da Nevşehir)
 • 2 gün bölge turu (Rehberlik hizmeti + Öğle yemeği + Araç + Müze girişleri Dahil, öğle yemeğinde alınan içecekler hariç)
 • 1 Saat rehber eşliğinde ATV turu
 • 3 set menü akşam yemeği (Yemekte alınacak içecekler hariç)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BENZER İÇERİKLER

YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Kapadokya Rehberi